Trzeci kandydat na burmistrza?

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. Obserwatorkakaka napisał(a):

  Przecież Mariola i szyperska to to samo, widziałam je nie raz w Płocku razem………..swoją droga koraja chyba tam pracuje,czego ona nadal chce od naszego miasta

  • artek napisał(a):

   tak, Nowakowski ją zatrudnił ( PO ZNAJOMOSCI) w spółce gdzie udziałowcem jest miasto – Płock Park Technologiczny czy coś takiego

 2. bez szans napisał(a):

  Mojm zdaniem bez szans IDG BIS

 3. kandydat napisał(a):

  Jeśli Karl ma rację, a chyba ma to mieć takich popleczników jak były burmistrz (GWS) i skazany Szymański ( Kukiz15) to dopiero zaplecze. Co za czasy? Mani Mariolo nie wstyd Pani?

 4. aaa napisał(a):

  Żaden z tych mi nie odpowiada. Kalinowski- nieporozumienie. Korajczyk- chyba wszyscy już mają jej dosyć. Węclewska, a co takiego zrobiła do tej pory? poza uratowaniem Elgo. Czekam na poważnego, solidnego, doświadczonego kandydata. Takiego co ma wizję rozwoju miasta i odwagę ją zrealizować.

  • mateusz napisał(a):

   Jednego wizjonera już mieliśmy, kilkanaście mln nas to kosztowało. Marzy Ci się kolejny? To co odziedziczył Kalinowski po poprzedniku trzeba kadencji by wyprostować. Ale idą lepsze czasy dla Polski, Gostynin też na tym skorzysta. Jest tylko jeden warunek: Agnieszka Korajczyk-Szyperska aut, IdG aut bo to szkodnicy.

 5. bAsia napisał(a):

  Tylko o stołkach mysla

 6. Karl napisał(a):

  p. Mariola z poparciem Kukiza i Nowoczesnej czyli w Gostyninie dwóch odnóż GWS 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.